okyanus yayıncılık
Kaynak Tavsiyeleri

2018 YGS Coğrafya Kitap Önerileri

Merhaba sevgili YGS-LYS adayları. Bugün sizler için 2018 YGS Coğrafya kitap önerileri başlığı altında size yararı olabilecek soru bankası ve konu anlatımlı kitapları derlemeye çalıştık. Tavsiye ettiğimiz kitapların çoğu, zamanında bu kitapları çözmüş olan başarılı öğrenciler tarafından hazırlanmıştır.

Sizin de zamanında severek çözdüğünüz güzel Coğrafya kitapları varsa yorum kısmında belirtirseniz çok seviniriz. Hem yeni arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz 🙂

YGS Coğrafya Konu Anlatım Tavsiyeleri

Esen YGS Coğrafya Konu Anlatımlı

Esen Yayınları YGS Coğrafya Konu Anlatımlı 

Esen yayınları coğrafya için alınabilecek güzel kaynaklardan. Konu anlatım kısmında size çok yararı olacaktır.

 

YGS Palme Coğrafya

Palme Yayınları YGS Coğrafya Konu Özetli

Palme yayınlarının coğrafya konu özetli kitabı da alınabilecek kaynaklardan. Renklendirilmiş bir şekilde hazırlanan bu kitapla beraber çalışırken hiç sıkılmayacağınızı düşünüyorum.

 

YGS Coğrafya Soru Bankası Tavsiyeleri

Limit YGS Coğrafya

Limit Yayınları YGS Coğrafya Soru Bankası

YGS’de sözel dersler için en özgün ve kaliteli yayınlardan biri olan limit yayınlarının coğrafya soru bankası kitabı size kendinizi geliştirmeniz açısından yardımcı olacaktır.

 

Bilgi Sarmal YGS Coğrafya

Bilgi Sarmal YGS Coğrafya Soru Bankası

Şu son 2 yılda popüler olan Bilgi Sarmal yayınları sosyal açısından güzel kitaplar çıkarmayı başarmıştır. 2. bir soru bankası almak isterseniz bu yayını sizlere tavsiye ediyorum.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Kitap Önerileri

 

Bizim önerdiğimiz kitaplar bunlar. Eğer sizin de tavsiye etmek istediğiniz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz 🙂

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir